ARGETOHUNI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Google Chrome
Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro EmptyThu Aug 05, 2010 3:36 pm nga F4

» Si të krijoni një folder të padukshëm
Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro EmptyThu Aug 05, 2010 3:34 pm nga F4

» Si te krijoni forumin tuaj
Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro EmptyThu Aug 05, 2010 3:32 pm nga F4

» CS1.6 Cheats Link
Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro EmptyThu Aug 05, 2010 3:30 pm nga F4

» CD-Hack
Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro EmptyThu Aug 05, 2010 3:28 pm nga F4

» Surf Servers
Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro EmptyThu Aug 05, 2010 3:21 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë Deri Tani
Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro EmptyThu Aug 05, 2010 2:51 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë 2010
Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro EmptyThu Aug 05, 2010 2:49 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë 2010 FIFA World Cup
Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro EmptyThu Aug 05, 2010 2:47 pm nga F4

Affiliates
free forum


Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro

Shko poshtë

Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro Empty Ermal Fejzullahu, blen një vilë 300 mijë euro

Mesazh  F4 Sat Apr 03, 2010 9:15 pm

Tani që edhe kanë nisur të dëgjohen të parat thashetheme për një lidhje dashurore, Ermal Fejzullahu ka vendosur që të jetojë i pavarur. Miq të tij të afërt kanë konfirmuar se nga kursimet e tij, të mbledhura nga koncertet, ai ka blerë një shtëpi të re, në zonën më të pasur të Prishtinës.
Por kjo nuk është aspak për t’u marrë në konsideratë, pasi vlera e shtëpisë është marramendëse. Plot 300 mijë euro për një apartament që duket se është edhe shtëpia e ëndrrave të Ermalit, për të jetuar i pavarur dhe larg familjes së tij, e cila deri më tash është kujdesur kaq shumë për Ermalin.Shtëpia e re e Ermalit ndodhet në fshatin Ndërkombëtar në Prishtinë, i cili po ndërtohet në Veternik, një zonë ku prej kohësh kanë prenotuar banesat e tyre, disa nga njerëzit më të pasur të Kosovës. Shtëpia është një vilë e vërtetë, por duke iu referuar çmimit, nuk ka pikë dyshimi që për blerjen e pronës së re të Ermalit ka kontribuar edhe i ati, këngëtari Sabri Fejzullahu.
Blerja e shtëpisë vjen menjëherë pas xhirimeve të fundit për videoklipin e tij më të ri, i cili u realizua në
Maqedoni dhe pritet që të shfaqet këto ditë fillimisht në televizionet kosovare dhe më pas në Shqipëri. Miqtë e tij të afërt konfirmojnë se këto të ardhura kanë ardhur nga një pjesë e fitimeve që ka siguruar nga shitja e këngës dhe klipit të tij të fundit. Pas suksesit të albumit të vitit të shkuar i cili solli të ardhura të mjaftueshme për këngëtarin, ky i fundit duket se këtë verë ka vendosur që të menaxhojë veten akoma më mirë, duke shitur të drejtat e këngës së re, me shifra disa herë më të larta se këngët e mëparshme. Vetëm para pak ditëshErmali u përfol në shtypin rozë për një histori të re dashurie mes tij dhe një vajze bukuroshe nga Prishtina, e cila quhet Adriana. Ndoshta me blerjen e shtëpisë së re, Ermali ka vendosur të realizojë atë që gjithmonë e ka thënë nëpër intervista, që sapo të njohë vajzën e jetës, do e prezantojë me familjen dhe do fejohet menjëherë.

F4
Admin

Numri i postimeve : 148
Join date : 30/03/2010
Age : 26

http://vushtrria-group.forummotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi