ARGETOHUNI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Google Chrome
Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer EmptyThu Aug 05, 2010 3:36 pm nga F4

» Si të krijoni një folder të padukshëm
Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer EmptyThu Aug 05, 2010 3:34 pm nga F4

» Si te krijoni forumin tuaj
Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer EmptyThu Aug 05, 2010 3:32 pm nga F4

» CS1.6 Cheats Link
Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer EmptyThu Aug 05, 2010 3:30 pm nga F4

» CD-Hack
Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer EmptyThu Aug 05, 2010 3:28 pm nga F4

» Surf Servers
Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer EmptyThu Aug 05, 2010 3:21 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë Deri Tani
Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer EmptyThu Aug 05, 2010 2:51 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë 2010
Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer EmptyThu Aug 05, 2010 2:49 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë 2010 FIFA World Cup
Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer EmptyThu Aug 05, 2010 2:47 pm nga F4

Affiliates
free forum


Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer

Shko poshtë

Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer Empty Lamtumire shiringa dhe age,ne Japoni shpiken injeksonet me ajer

Mesazh  F4 Sat Apr 03, 2010 8:43 pm

Keni frikë nga gjilpërat? Një lajm i mirë për fëmijët e vegjël, por edhe për ata që vuajnë nga fobia e gjilpërave. Shpikësi Yoshio Oyama ka shpikur diçka për ju: një shiringë pa gjilpërë që përdor presionin e ajrit për të injektuar ilaçin. Sistemi Yoshio, quhet “Mother’s kiss” dhe lajmi është raportuar në revistën “National Geographic News”. Shiringat pa gjilpëra përdorin presionin e ajrit apo gazeve për të injektuar ilaçin dhe shpikësi japonez thotë se ky nuk është përfitimi i vetëm. Në këtë mënyrë shkurtohen edhe kostot e shiringave dhe efikasiteti është më i lartë.

F4
Admin

Numri i postimeve : 148
Join date : 30/03/2010
Age : 26

http://vushtrria-group.forummotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi