ARGETOHUNI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Google Chrome
Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York EmptyThu Aug 05, 2010 3:36 pm nga F4

» Si të krijoni një folder të padukshëm
Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York EmptyThu Aug 05, 2010 3:34 pm nga F4

» Si te krijoni forumin tuaj
Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York EmptyThu Aug 05, 2010 3:32 pm nga F4

» CS1.6 Cheats Link
Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York EmptyThu Aug 05, 2010 3:30 pm nga F4

» CD-Hack
Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York EmptyThu Aug 05, 2010 3:28 pm nga F4

» Surf Servers
Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York EmptyThu Aug 05, 2010 3:21 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë Deri Tani
Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York EmptyThu Aug 05, 2010 2:51 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë 2010
Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York EmptyThu Aug 05, 2010 2:49 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë 2010 FIFA World Cup
Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York EmptyThu Aug 05, 2010 2:47 pm nga F4

Affiliates
free forum


Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York

Shko poshtë

Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York Empty Shpat Kasapi relaks pranë Afërditës në New York

Mesazh  F4 Sat Apr 03, 2010 9:19 pm

Ka përmbyllur një aktivitet të gjerë me koncerte nëpër diskoteka të ndryshme shqiptare në Evropë dhe si duket po i jep vetes pak pushim. Është fjala për këngëtarin Shpat Kasapi i cili për momentin po qëndron pranë të dashurës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai kohëve të fundit realizoi disa këngë dhe bashkëpunime. Bëhet fjalë për videon e këngës “Ti je ajo” një bashkëpunim mes Shpatit dhe reperit V-Ton. Kujtojmë se Shpati dhe Afërdita ka kohë që janë fejuar, por pengesa kryesore sigurisht që është largësia pasi modelja me familjen e saj jeton në Shtetet e Bashkuara kurse këngëtari jeton në Maqedoni. Shpati gjatë turneut atje kur ishte së bashku me këngëtaren Adelina Ismaili, pati rastin të njohë më afër familjen e të fejuarës. Dhe tash si duket ai po i “mbush bateritë” për t’u rikthyer me energji më të mëdha në realizimin e projekteve të reja ndërkohë kënaqet me sukseset e të fejuarës. Afërdita para disa kohësh ishte prezente në sfilatat e organizuara tek “Fashion Detroit 2009” së bashku me modelen Tika Camaj, një sukses tepër i madh për bukuroshet duke ditur rëndësinë e këtij evenimenti. Të kontaktuar nga “Panorama plus”, Afërdita tregon: “Shpati për momentin po qëndron tek unë, ndërkohë së shpejti pritet të kthehet përsëri në punën e tij ku e presin projekte të reja”. Ndoshta së bashku me Shpatin do të udhëtojë edhe Afërdita pasi ajo është pjesëmarrëse tek festivali “Kënga Magjike 2009".

F4
Admin

Numri i postimeve : 148
Join date : 30/03/2010
Age : 26

http://vushtrria-group.forummotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi