ARGETOHUNI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Google Chrome
Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane EmptyThu Aug 05, 2010 3:36 pm nga F4

» Si të krijoni një folder të padukshëm
Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane EmptyThu Aug 05, 2010 3:34 pm nga F4

» Si te krijoni forumin tuaj
Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane EmptyThu Aug 05, 2010 3:32 pm nga F4

» CS1.6 Cheats Link
Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane EmptyThu Aug 05, 2010 3:30 pm nga F4

» CD-Hack
Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane EmptyThu Aug 05, 2010 3:28 pm nga F4

» Surf Servers
Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane EmptyThu Aug 05, 2010 3:21 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë Deri Tani
Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane EmptyThu Aug 05, 2010 2:51 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë 2010
Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane EmptyThu Aug 05, 2010 2:49 pm nga F4

» Golat Më Të Mirë 2010 FIFA World Cup
Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane EmptyThu Aug 05, 2010 2:47 pm nga F4

Affiliates
free forum


Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane

Shko poshtë

Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane Empty Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane

Mesazh  F4 Sat Apr 03, 2010 9:20 pm

Mësuam që të dy bashkë ndodhen në Tiranë dhe nuk vonuam t’i kontaktonim për të biseduar paksa me ta dhe pse jo, t’iu rrëfenim zhvillimet më të fundit rreth tyre. Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij modelja dhe së fundmi këngëtarja, Afërdita prej 3 ditësh ndodhen në kryeqytetin Shqiptar për të realizuar xhirimet e klipit ‘Për ty dridhem’. Është kënga më e fundit e Afërditës në të cilën ajo do të shfaqet me një look krejt tjetër. Shumë të lumtur bashkë, të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit, ata në një intervistë për ‘Bluetooth’ tregojnë për jetën në çift, marrëdhëniet mes tyre që pas fejesës si dhe informacionet më të fundit në karrierën muzikore. Ajo që i ka mbetur në mendje Shpatit, është një pritje madhështore që nëna e të fejuarës së tij i ka bërë kur ishte në Amerikë para pak ditësh, duke bërë kështu që të familjarizohet më tepër dhe gjërat të rrjedhin më lirshëm, i ndodhur si në një familje të madhe.
AFERDITA: Mami im e ka njohur Shpatin për herë të parë para një viti. Këtë herë ishte ndryshe pasi kemi patur rastin të rrinim më gjatë dhe më lirshëm. Kemi kaluar ditë shumë të bukura paçka se Shpati ka qenë shumë i zënë edhe me koncertet. U ndjeva mirë dhe më pëlqentë shumë kur shihja mamanë time që bisedonte me aq kënaqësi me Shpatin dhe anasjelltas
SHPATI: Lidhja, më mirë nuk bëhet. Po shkon vërtet shumë mirë. Na ka mbetur në mendje ceremonia e fejesës që kemi bërë. Ishte vërtetë shumë e bukur. Para pak ditësh kemi ardhur nga Amerika. Ishim tek njerëzit e Afërditës. Njëkohësisht kjo kohë ishte edhe për koncerte që kam zhvilluar. Kemi kaluar mjaft mirë. Kemi qenë në Çikago, Detroit, Kanada ku takova edhe nënën e Afërditës.

F4
Admin

Numri i postimeve : 148
Join date : 30/03/2010
Age : 26

http://vushtrria-group.forummotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi